sarcina sau nu?

Dureri menstruale

Postata de Utilizator11597433441 cu 3 ani in urma.

buna seara .Mii de scuze pt deranj.In luna iunie nu mia venit deloc menstra in iulie mia venit pe 1 iar pe 19 mia venit cateva picaturi maro ...si nu a mai aparit nici pana azi ..am dureri menstruale dar fara sangerare .am facut 3teste de sarcina si sunt slab pozitive..Este o sarcina sau poate fi si altceva??Va multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886