Unde trebuie sa ma duc la neurolog sau neurochirurg?

Dureri de spate

Postata de laura56351 cu 7 ani in urma.

Am dureri in spatele omoplatului drept paralel cu coloana,durerea este ca o arsura in valuri si iradiaza sub bratul drept.Durerea este acuta mai ales noaptea.
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Magic Face

acum 7 ani

La fizioterapie.

laura56351

acum 7 ani

Multumesc pentru raspuns! Intre timp , adica luni, in urma eruptiei vizibile, am fost diagnosticata cu zona zoster.Am primit tratament adecvat, dar durerile inca persista.Sper ca la sfarsitul celor 7 zile de tratament voi fi mai bine!