Dureri de spate?

Dureri de spate

Postata de Utilizator11559990277 cu 4 ani in urma.

Am 39de ani și mă doare spatele în partea stângă toracică,am făcut radiografie pulmonara,cardiologie si nimic.Acasă este destul de oke cand merg la lucru aerul conditionat mă termină,durerile imi provoaca o stare de anexietate.Am si o spondeloza,poate este din cauza ei?Vă rog ajutatima cu un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/6-masuri-practice-care-previn-problemele-cauzate-de-aerul-conditionat_15524