Durere in spatele plamanului stang?

Dureri de spate

Postata de MembruMobileApp1519767869 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani si de vreo 3 luni am o durere intepatoare in spatele plamanului stang care dispare dupa 2-3 zile dar reapare cam dupa 2 saptamani. Astazi a reaparut si este putin mai dureros. Doare numai atunci cand trag foarte tare aer in piept sau cand ma intind. Nu sunt fumator. Ce ar putea fi si cat de grav este?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/nevralgia-intercostala_10722