Ce pot avea?

Dureri de spate

Postata de Eduard LVN cu 5 ani in urma.

Bună, de o săptămână mă doare spatele in zona lombară, m-am trezit într-o dimineață și am tușit iar atunci m-am luat acel 'junghi" in spate... De la ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/dureri-lombare_1671