Am o durere in spate si nu stiu cauza. Ma puteti ajuta?

Dureri de spate

Postata de Utilizator11592624739 cu 3 ani in urma.

Buna ziua.. as dori sa va expun problema mea. Resimt o durere in partea din spate..zona rinichilor, plămâni si partea stângă sus, sub omoplat. Ideea este ca pana acum nu am avut probleme. Se manifesta doar noaptea după câteva ore de relaxare si nu pot sa ma odihnesc . Este o durere acută, chiar insuportabilă . Pe orice parte as sta.. nu mă lasă! După ce mă ridic din pat, la câteva minute, durerea dispare..
Ma gândeam ca poate fi o problemă cu salteaua..nu pot sa imi dau seama.
Orice sfat este binevenit.
Multumesc si multa sanatate

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/cum-pot-fi-ameliorate-durerile-lombarei_17361