Mmancarimea la urechi ?

Dureri de gat

Postata de Radu ANDREEA cu un an in urma.

Am un bebelus de 4luni si il manaca urechiie am fos si la ORL si mia dat niste picaturi da de geaba si nustiu ce sa mai fac

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca bebelusul dumneavoastra se scarpina des in zona urechilor si acest lucru persista chiar si dupa tratamentul efectuat, este posibil sa fie necesar sa consultati din nou medicul. Pot exista mai multe cauze posibile, inclusiv infectii ale urechilor sau alergii la produse cosmetice sau la materialele utilizate pentru a curata urechile.

Daca doriti sa consultati si opinia altui medic ORL, va recomandam sa va programati aici: https://www.clickmed.ro/medic/orl

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Infectiile-urechii/otita-la-copil_197