Durere in gat..

Dureri de gat Durere Spondilolisteza

Postata de alex23141 cu 6 ani in urma.

Am 15 ani pe 11 Iunie anul acesta fac 16, ieri din curiozitate am pufait 3 fumuri dintr-o tigara pentru prima data in viata mea mentionez, si acum ma ustura gatul mi-e frica sa nu am vreo boala sau ceva dar a fost pentru prima data si am pufait decat de 3 ori din ea nu am tras in piept. Seara buna!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
entru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/durerea-in-gat_9310