Durere gat?

Dureri de gat

Postata de AdrianMIHNEA cu 6 ani in urma.

Buna ziua. De o saptamana imi simt gatul amortit ( pielea acestuia ) iar pe partea stanga sub mandibula simt o jena a unui muschi,pare mai degraba un fel de zgarci care la apasare doare.Intre timp mi a aparut si un ulcior la ochiul stang. Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/cum-sa-interpretati-corect-cauzele-durerilor-in-gat_14228
//sfatulmedicului.ro/Rujeola-si-alte-boli-ale-copilariei/ce-este-orjeletul-si-de-ce-aparei_16088