Recomandare doctor și spital bun pentru tratarea nevralgiei de trigemen și sfenopalatine?

Dureri de cap Nevralgie de trigemen

Postata de Mihai B cu 5 ani in urma.

Aș dori să-mi recomandați și mie un doctor+spital bun care se ocupa de tratarea nevralgiei de trigemen și a nevralgiei sfenopalatine... Din România sau din străinătate
As dori sa fac și o injecție în nervul de trigemen și nervul sfenopalatin pentru a ști 100 % ca durerea vine de aici+pentru a ma mai lasa durerea pentru o perioada de timp
Vreau să-mi recomandați și mie ce sa fac pentru a putea scăpa de aceste dureri ingrozitoare :sfaturi, tratamente, orice
Am dureri ingrozitoare de cap.. Nu mai pot de durere
Mi-a ieșit pe rmn un conflict vascular nervos asupra nervului de trigemen și vestibular

Raspunsuri (2)

MIHAELA236138926

acum 4 ani

Doar pentru nevralgia de trigemen este raspunsul...Spitalul Bagdasar Arseni in Bucuresti pentru tratament percutan cu radiofrecventa...nu este mai dureros decat DOARE o nevralgie de trigemen, interventia dureaza maxim jumatate de ora si tine vreo 3 ani...se poate repeta.

Oprea Lucreția

acum un an

Bună seara am o nevralgie de trigenem dreapta am dureri și înțepături ,cu toate că am tratament ci Liryca,neurotop,betaserc,atacand,milgrama leridip,si aspenter tot am dureri ,ce sfaturi îmi dați .