Cum pot scapa de intepaturile din cap?

Dureri de cap

Postata de Gabriela Lazau cu un an in urma.

Buna seara.Numele meu este Gabriela,am 49 de ani si de ceva vreme am niste intepaturi dureroase in partea dreapta a capului.Am luat ibuprofen de 600mg de doua ori pe zi dar tot nu trece.Nu pot sa dorm deloc.Mentionez ca in urma cu un an am mai avut aceste intepaturi dar nu asa dureroase.Au disparut de la sine dupa un timp destul de indelungat in jur de o luna jumate doua.Va rog daca puteti sa ma sfatuiti ce ar trebui sa fac.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/motivele-furnicaturilor-de-la-nivelul-scalpului_17963