Parestezie călcâi stâng ?

Durere

Postata de Utilizator11543164038 cu 4 ani in urma.

Bună seara si scuze de deranj. În urmă cu 3 săptămâni am fost operat artroscopic pentru o plica sinoviala. Acum 2 zile am început ședințele de kinetoterapie, iar astăzi la a doua ședință in drum spre casă stând pe bancheta din spate am simțit o strafulgerare in călcâi împrastiindu se in toata talpa. La început simțeam niste înțepături peste tot, iar acum dupa 5 ore nu imi mai simt deloc calcaiul. Problema cred ca e de la coloană, însă nu stiu daca e sa ma îngrijorez pentru lipsa sensibilității de la călcâi. Va multumesc frumos !

Raspunsuri (2)

Utilizator11543164038

acum 4 ani

Am luat arcoxia 90 mg si mi s a facut o fiola de dexa cu refen.

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua. Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.