Ma doare jos da nu ma doare la urinare ?

Durere

Postata de Utilizator11700386094 cu 3 luni in urma.

Bună ziua ma doare jos mi am început tratamentul cu mastrelle flora plus capsule vaginale o fi de la ele

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Durerile in zona pelvina, mai jos de buric, pot avea multe cauze, de la probleme digestive pana la probleme ginecologice. Mastrelle Flora Plus contribuie la restaurearea si mentinerea florei vaginale, asadar nu ar trebui sa cauzeze disconfort sau durere. Cu toate acestea, ar trebui sa consultati un medic daca simtiti efecte adverse neplacute dupa initierea tratamentului.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/durerea-pelvina-la-femei-cauze-si-simptome_11260

Va dorim multa sanatate!