Dureri zona calcaielor?

Durere

Postata de Alexx94 cu 7 ani in urma.

Buna ziua. Cam de o saptamana m-am trezit intr-o dimineata cu o durere in zona calcaielor. Durerea este una minora dar este insotita si de mici furnicaturi. Ar putea fi de la incaltaminte ? am impresia ca pielea de deasupra durerii este umpic mai aspra

Raspunsuri (1)

Delia

acum un an

Daca nu este de la incaltaminte , scoateti zaharul si diminuati cantitatea de gluten si o sa se simta diferenta.