Durere testicul stâng la atingere?

Durere

Postata de Utilizator11535926571 cu 5 ani in urma.

Bună ziua!

Mă numesc Alin, am 22 de ani și de ceva timp (3-4 zile) am observat o sensibilitate mărită la testiculul stâng în zona "de jos" (cum ar veni spre capătul de jos al testiculului, poate chiar în zona epididimului nu pot să-mi dau seama exact).

Testiculul nu pare a fi inflamat, nu este mai mare decât de obicei, iar alte simptome nu am avut.

Doar când ating zona propriu-zisă pot spune că mă doare (nu este o durere insuportabilă, dar este mai dureros decât cea de la testiculul drept).

Menționez că mă masturbez execsiv (în fiecare zi, cel puțin o singură dată).

Păreri? Vă mulțumesc!

Raspunsuri (2)

Utilizator11535926571

acum 5 ani

Nimeni?

Utilizator11535926571

acum 5 ani

Ma poate ajuta cineva??