Durere picior?

Durere

Postata de MembruMobileApp310228 cu un an in urma.

Cand stau pe scaun si incrucisez picioarele sub mine, simt ca un fulger, o durere in p***a piciorului stanga, in zona talusului, pe interior. E o durere care ma fulgera pe moment, dupaia trece. Din cauza ca acest lucru se intampla de cateva zile, poate chiar sapramani, toata zona o simt amortita, ca si cum as fi avut anestezie locala si nu a trecut 100 %. nu este amortit rau, dar simt o amorteala care incepe sa se duc in sus spre genunchi, pe interior.

Ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna seara,

Este important sa discutati cu un medic specialist despre simptomele pe care le experimentati, deoarece durerea si furnicaturile pot fi, de asemenea, cauzate de alte afectiuni ale piciorului si trebuie identificate corect pentru a beneficia de tratamentul potrivit.

Va recomandam sa va programati pentru evaluare de specialitate la un medic ortoped: https://www.clickmed.ro/medic/ortopedie