Durere picior drept (p***a, degete)?

Durere

Postata de Utilizator11643421243 cu 2 ani in urma.

Buna seara , ma numesc ionut 29 de ani 70kg 1.70
Acum 2 zile dimineata , m-am dat Jos din pat si cand am calcat am simtit o durere la piciorul drept (p***a ) ca si cum m-am lovit la degetul mare , nu am bagat prea mult de seama , durerea pe timpul zilei era la fel, a2a Zi durerea era din ce in CE Mai insuportabila si noaptea am plecat la urgente , p***a se umflase un pic si rosie , ardea nici nu Mai puteam calca in ea deloc de durere ,
Fac analize , nimic , x-ray, nimic , totul bine imi spune doctorul nu stia ce se intampla asa ca mia dat antibiotic si ceva de durere ,
Sunt la a3a pastila di antibiotic si multe nu sau schimbat , nu pot calca pe p***a de durere , si piciorul sa nu ma doara asa tare trebuie sa il tin cumva in sus , altfel ma ustura isi schimba culoarea tot Mai rosu! ( Mentionez am facut sport Pana la 25 de ani , acum lucrand ca sofer.)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-localizate-la-nivelul-piciorului_9082