Durere n mana stânga din umar ?

Durere

Postata de Utilizator11551434160 cu 5 ani in urma.

Bună ziua, am o durere de mana stânga din umar, de2 luni, ma doare când o duc la spate, când ma pieptăn când ma îmbrac, nu pot sa o forțez ca ma doare, am luat aspirina, paracetamol, analgezice, niciun rezultat, de 4 zile iau voltaren pastile și niciun semn de ameliorare, dacă ma puteți ajuta cu un sfat, am programare la medicul de familie pt a-mi prescrie tratamentul pt colesterol la sfârșitul lunii și ii voi prezenta abia atunci problema mea, dar pana atunci as dori sa ascult și părerea voastră, mulțumesc.

Raspunsuri (3)

Utilizator11622304857

acum 2 ani

Salut
Ai rezolvat problema ?
Si eu prezint acelasi simtome

Maria

acum un an

Exact asa sunt și eu

Utilizator11702282352

acum 4 luni

Salut , și eu am aceleași simptome de mai multe luni , sunt niste contracturi musculare , care nu îmi permit să mișc brațul , acum sau mai diminuat , dar ele au apărut după perioada covid , printre cunoscuți sunt multi care se plâng de aceleași dureri , până și copiii sunt afectați