durere la subraț, posibil ganglioni?

Durere

Postata de Utilizator11618007331 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, am observat ca in urma depunerii unui efort fizic mai mare îmi apar la subraț mici umflaturi (de mărimea unui bob de mazăre), foarte dureroase(nu ma prea lasă sa îmi întind mana sau sa dorm pe ea), trec cam in 3-4 zile uneori, dar reapar la orice mișcare intensă (de genul ridicarea a 10kg). As vrea sa stiu dacă reprezintă un motiv de îngrijorare, dacă cineva s-a confruntat cu aceasta problema astept cu drag orice sfat. (am 19 ani)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/durerile-de-sani-cand-ar-trebui-sa-te-ingrijoreze_16925