Durere in partea inimii la respirație sau mișcare ?

Durere

Postata de Sergiu cu un an in urma.

Buna ziua, nu ne meu este Sergiu și am 28 ani .
Am o mica problema și nu știu ce să fac daca e grav sau nu
Mă înțepa in partea stângă a inimii când respir sau mă mișc de vreo două zile ... E ciudat că nici o data nu mă ținut atât de mult având în vedere faptul că sa mai întâmplat și înainte aceste înțepături,dar bineînțeles nu țineau atât de mult (respiram mai tare și îmi trecea cu o mica durere in partea inimii)
Durerea nu este în același loc, se simte mai jos sau mai sus in partea inimii
Sunt un pic îngrijorat de aceia va cer mult cu respect sfatul (dumneavoastră) medicului.
Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/te-inteapa-inimai-afla-care-ar-putea-fi-cauza_16918