Durere in abdomen?

Durere

Postata de Sasha cu 4 ani in urma.

Buna ziua,
Poate ma poate ajuta cineva cu un sfat, de ceva timp am o durere arzatoare putin mai in jos de stern, pe mijlocul corpului, ca si cum as avea o bila de foc. Se declanseaza cand stau in picioare si se inrautateste atunci cand merg. Se opreste daca ma asez sau ma intind dar imi apare un nod in gat care dispare incet. Doctorita de familie mi-a zis cica sa iau fier dar daca iau doua zile la rand mi se face rau iar cu fierul stau f bine in analizele de sange. Am facut si un test pt helicobacter dar nu a iesit ca as avea.
Multumesc pt atentie

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/cauze-si-tratament-in-durerea-abdominala_16408