cauza degetelor amortite?

Durere

Postata de Utilizator11590151190 cu 3 ani in urma.

Am nascut de o saptamana jumate,iar acum am observat ca 3 degete de la mana stamga si dreapta imi amortesc(cel mare,aratator si mijlociu),are vrio legatura cu nasterea?care este cauza si ce tratament exista?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/iti-amortesc-mainilei-ce-afectiuni-ar-putea-fi-de-vinai_18205