Care ar fi cauza durerii?

Durere

Postata de MembruMobileApp305886 cu 6 ani in urma.

Bună ziua, as dori sa va întreb care ar putea ar fi cauza durerilor la nivelul pieptului ? ( nu doar pe partea cu inima ) . Nu sunt dureri atroce , dar totuși sunt deranjate . Am citit pe internet ca ar putea fi rezultatul unei tumori care împinge oasele sau a unui atac de cord . Sau o alta cauza consumul de cafea în cantități mai mari(undeva la 2-3 cafele pe zi) , unde m-am regăsit. Menționez ca am 17 ani și as vrea sa știu părerea unui medic despre afecțiunea mea. Mulțumesc .

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp305886

acum 6 ani

Încă ceva , durerea o observ când stau în stare de repaus , când fac efort nu simt nicio durere.