Buna, stie cineva ceva despre o bubita/cosulet in zona intima?

Durere HPV Infectie urinara Infectie vaginala Vaginita bacteriana
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileAppAndra.arad.ro cu 6 ani in urma.

Mi a iesit ieri o bubita putin mai sus de vagin, parea sa fie un coș rosu si f dureros la atingere, dar astazi am observat ca era o culoare inchisa, si elima ff putin sange. Sa fie un cos oare?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Frumusete-si-intretinere/solutii-de-urgenta-pentru-herpes-cearcane-si-cosuri_13385

Denisa

acum 4 luni

Bună seara, nu știu ce este dar și mi-e mi sa făcut odată, a durat câteva zile și a trecut dar acum iar sa făcut. Vă rog daca aflați mai multe sa îmi spune-ți și mie