Bună seara! Am o durere abdominala, stânga jos, testiculul stâng și coboară ușor pe picior.?

Durere

Postata de MembruMobileAppgeorge_ncl cu 6 ani in urma.

Bună seara!
Am o durere abdominala, stânga jos, testiculul stâng și coboară ușor pe picior. Mă doare de vreo doi ani, dar m a durut foarte rar. Dar acum, de vreo doua zile mă doare putin mai tare, mă lasa durerea doar când stau.
In seara asta, m am uitat la testiculul stâng, iar, in zona unde mă doare, parca atârna ceva din el.. dar nu mare.
Ce poate fi?
Merg mâine la doctor, dar vreau sa știu de acum ce este.
Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/varicocelul-afectiunea-testiculara-ce-poate-cauza-infertilitate_16680