am nevoie de ajutor?

Durere

Postata de MembruMobileApp1493621144 cu 6 ani in urma.

buna ziua. am si eu o problema. de cateva zile am o durere usoara sub burta si tind sa cred ca este vorba de vezica urinara deoarece in momentul in care fac treaba mare sau mica la wc si ma "screm" (scuzati termenul dar nu stiu altul) ma doare in zona aia. nu ma ustura cand urinez, doar ma doare sub burta. ma deranjeaza zilnic neincetat, nu este insuportabil dar...este. insa cand imi fac treburile la toaleta se accentueaza durerea. problema mare este ca sint sofer de tir pe comunitate si ma intorc in tara decat in septembrie. ce aa putea face? multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/dureri-abdominale-cauze-si-remedii_14663