Ce tratament ecita pentru diminuarea durerilor zona Zoster oftalmic??

Durere zona zoster

Postata de Utilizator21579767591 cu 4 ani in urma.

Mama mea (74)ani a făcu în aprilie 2019 zona Zoster oftalmic și de atunci pina în prezent durerile sint la fel de intense.A fost văzută de medic oftalmolog, dermatolog, neurolog, a luat Gabaran, Tramadol și altele însă în zadar.Vă rog mult sa mă ajutați fiindca, de la o zi la alta, am impresia ca nu mai rezista durerilor.

Raspunsuri (1)

Utilizator21640677542

acum 2 ani

Si tata e in aceasi situatie si cautam disperati ceva carecsa aline.