Durere abdomen?

Durere trecatoare

Postata de Tudor cu un an in urma.

Buna ziua, recent am inceput sa am o durere in partea stângă a abdomenului superior,parca sub coaste, mă doare doar când stau mult timp in picioare și doar periodic ( pot sa am o lună in care sa nu am probleme chiar daca stau mult in picioare). Daca mă întind durerea dispare în câteva secunde și reapare după câteva minute după ce mă ridic din pat, e ceva grav oare ?? In caz că are importanta am 30 de ani și aproximativ 62 kg

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/durerea-sub-coaste-cauze-posibile_19213