vreau urgent un tratament

Durere gat

Postata de elenavioleta85 cu 12 ani in urma.

de 3 zile am o durere insuportabila de masea ,iau augumentin dar nu da roade,s-a umflat sub falca jos si am dureri la ingitere ,pe maxilar,ce sa fac ?va multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Pai stomatologul ce zice?

elenavioleta85

acum 12 ani

dar nu am fost la stomalog ,crezand la inceput ca este un mic curent,si acum in wekend nu este nimeni la cabinete ....

Iuli

acum 12 ani

Nu stiu de unde sunteti dar exista si cabinete deschise in weekend, si camera de garda de stomatologie.

Medic Epuran

acum 12 ani

Dacă nu reuşiţi să consultaţi un medic stomatolog (cu toate că aşa cum bine a precizat utilizatorul Iuli exista şi cabinete deschise în weekend), puteţi administra un analgezic (pentru dureri) şi să mergeţi la începutul săptămânii la un stomatolog pentru tratament de specialitate.