Simt Un Nod In Gat si Respir mai greu dar numai dupa ce depun efort ce sa fac..?

Durere gat Anxietate si stres Boli respiratorii Insuficienta respiratorie Stresul si sindromul de oboseala cronica
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1513696176 cu 6 ani in urma.

Aparent recent simt dupa ce beau apa chiar si daca nu am mancat nimic tot simt ceva in gat, iar dupa un efot depus ritmul inimii creste si respir mai greu de parca ma strange ceva de gat,
alimentatia mea continea, cola mancare gatita junkfood, sucuri acidulate in general putina apa mai spre deloc, mai ac***a un episod dupa ce am baut energizante zile la rand + cola.. daca se poate o parere unde trebuie sa ma duc sau ce sa fac..

Raspunsuri (2)

acum 6 ani

si eu am avut la fel . am fost la medic am facut niste analize de sange. analizele au aratat ca am nevoie de calciu.

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Fa-ti un set de analize complet, poate fi tiroida, glicemia, inima - sau psiho-emotional. Daca toate cele de ordin fizic sunt bune, cauta un psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala. Succes!