Senzatie de nod in gat

Durere gat

Postata de AncaFil cu 8 ani in urma.

Buna ziua,

Am 26 de ani si de aproape 2 luni am o sensatie de nod in gat. Am fost si la ORL si la Endocrinolog,am facut si echo pentru tiroida, care a iesit foarte bine , mi am facut si analizele cerute de catre medici, si mi a iesit decat ca am Aslo, pentru care am luat tratament de 10 zile, dar senzatia de nod in gat inca nu s a ameliorat. Simptomele sunt senzatie de sufocare, cascat, urechi infundate din cand in cand, oboseala continua, arsuri si dificultate in a inghiti saliva si uneori apa. Daca a mai avut cineva ceva similar poate sa mi spuna si mie cum a scapat de aceasta "boala"?

Multumesc!

Raspunsuri (1)

dani

acum 8 ani

Nodul asta este urmarea unei stari sufletesti negative sau a unui soc sufletesc pe care il stii.
Cauta in google forumul sanatatii si pune intrebarea acolo. Acolo ti se va spune de la ce este si cum iti va trece.