Senzatie de corp strain in gat?

Durere gat

Postata de Utilizator11549546279 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, nu stiu cum sa formulez dar,
De mult timp am amigdalele imflamate iar
In spatele limbii la baza ei mai jos de amigdale e o chestie de culoare si forma exact ca o limba mai mica, ce poate fi ? Ma jeneaza la inghitire...

Raspunsuri (2)

Utilizator11554220577

acum 5 ani

Bună! Aceeași problema o am și eu.. Te rog poți sa mi spui cum ai rezolvat problema.. Îți mulțumesc

Utilizator11618412196

acum 3 ani

Aceea este epiglota, probabil exista inflamatie la nivelul orofaringelui...aceleasi simptome le am si eu foar ca la mine se presupune ca ar fi de la un reflux gastroesofagian
Mergeti la Orl