ragusala de mai bine de un an

Durere gat

Postata de membru231672 cu 11 ani in urma.

buna ,nustiu ce am dar sunt ragusita de mai bine de1 an ,de osaptamana simpt o durere in gat ,dificultati la vorbit ,simpt ca nu pot respira cand vorbesc,mi-a aparut si o durere la ceafa Va rog daca stiti spuneti-mi ,oare ma intreb este ceva grav ca ma simpt din ce in ce mai obosita si ragusala nu imi mai trece ,poate ff putin se amelioreaza dupa care iar nu mai pot vorbi va rog daca stiti dati-mi raspuns.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist. Gravitatea acuzelor dumneavoastre nu se poate aprecia decat in urma consultului de specialitate.

lecsi alexandra

acum 11 ani

daca esti din Bucuresti iti recomand sa mergi la Spitalul Coltea, la dr Raluca Grigore. este un medic ORList foarte bun, sigur va putea sa te ajute.
Sanatate!