puroi

Durere gat

Postata de voican cu 14 ani in urma.

acum o saptamana ma durut foarte putin in gat si mi-a trecut,acum am vazut ca am intr-un crater pe amigdalita din stanga dar nu ma doare deloc,simnt un oarecare disconfort,ce ar trebui sa iau?

Raspunsuri (4)

voican

acum 14 ani

acum o saptamana ma durut foarte putin in gat si mi-a trecut,acum am vazut ca am intr-un crater pe amigdalita din stanga dar nu ma doare deloc,simnt un oarecare disconfort,ce ar trebui sa iau?

membru241321

acum 11 ani

am sieu fetita de 6 ani face mereu puroi in gat de la un timp de vremeface din 3 in 3 saptamani am ajuns la sulcef nici moldaminu nu isi mai face efectu ce pot face

Mihai Andrei

acum 10 ani

Am puroi in gat.ce sa fac ca ma doare rau in gat.dar as vrea sa scot amigdalele si nu stiu cum este ce sa fac?

2pac

acum 10 ani

Am 25 de ani

In fiecare dimineata ma trezesc cu puroi in gat si nu ma doare deloc gatul.
Iar sora mea are 28 de ani si la ambele amigdalide face 2 bilute albe tari ca margelele si miroase foarte urat.

Rog raspuns urgent