probleme gat

Durere gat

Postata de angela163 cu 12 ani in urma.

multumesc pentru raspuns, dar eu ecografia am facut-o la gat
acolo vedee ceva , vase ingrosate ,ca ar putea fi probleme cu circulatia sangelui
nu stia prea bine sa se exprime ,in ce fel i se pare neobisnuit
sincer nici nu stiu ce specialist sa consult, doamna a zis ceve de un specialist in circulatia sangelui
nu prea stiu cat de corect a vazut ea ceva acolo

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

rezultatele analizelor vor fi comunicate medicului de familie ce va poate indruma catre specialitatea necesara.

ANDA

acum 12 ani

buna ziua. as avea si eu o intrebare la dv daca se poate .am avut probeleme rau de tot cu dantura. ma-am dus la dentist si miam facuto mai am o carie de facut dar se rezolva si asta. acuma ma doare rau in pareta drapta a gatului linga maru lui adam parca am un nodul acolo . si mi-au aparut si nieste noduli sau ce sant ganglioni tot pe partea dreapta a .gatului.ma-am dus la doctor de frica si mia zis ca in gat nu am nimica si sa stau linistita ca e din cauza infectiei de la masele . si nu mia dat nimica si sa nu ii mai plpez noduli ca ei din cauza aia se maresc as vrea sie u sa imi spuneti si mie ce antiflamator sa mai iau ca nu mai pot ma doare rau de tot si ma dore de foarte mult timp si am luat la pastile si degeaba. spuneti-mi si mie ce sa iau. astept raspun . va multumesc