papilomatoza laringiana

Durere gat

Postata de gabriela695 cu 15 ani in urma.

Buna ziua.Sunt diagnosticat cu papilomatoza laringiaina.Am fostt la trei vaporizari laser CO2 in timp de aproape un an.Ceva pareri ale unora care au trecut prin asa ceva?Muitumesc

Raspunsuri (3)

Adelina3112494

acum 15 ani

imi poti spune cum a fost diagnosticata papilomatoza? ce analize se fac? ma tem ca si eu am asa ceva.

DANA31116569

acum 15 ani

Salut
Sunt Adrian si vreau sa-ti dau cateva detalii. Eu am fost la 2 vaporizari si eram programat la a treia, din fericire am gasit un medic homeopat care tratamentul lui a dat randament, recunosc ca am ramas cu o mica raguseala dar am scapat de atatea interventii si ma simt fff bine.
Daca vrei mai multe detalii adresa mea de mail este [email protected]

[email protected]

acum 12 ani

ce tratament homeopat