nod in gat

Durere gat

Postata de domnina 99 cu 10 ani in urma.

am aproape 14 ani si de ceva timp simt ca un nod in gat,, am tot auzit ca este pe baza stresului.... nu stiu poate asa este ca de cand am intrat in calasa a8a ma tot stresez , intru in panica nu stiu ce sa fac voi ce crede-ti despre ce este vorba? am motive sa imi fac griji?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai din ce cauza te stresezi?Nu te mai stresa.Fi calma, stai relaxata si totul va fi bine.Daca chiar ai niste motive sa te stresezi, incearca sa le rezolvi, vorbeste si cu parintii tai si te vor ajuta.

Utilizator11640026684

acum 2 ani

Fix asa si eu