Nod in gat.

Durere gat

Postata de Brotac.A cu 11 ani in urma.

Buna Ziua. Am 19 ani si de aprox. 2 saptamani am un nod in gat. Nu ma doare si nici nu ma incomodeaza exagerat de tare. De aceea nici nu am facut nimic pana acum in sperantza ca dispare singur. De cateva zile incoace am impresia ca se agraveaza. Tin sa mentionez k fumez ocazional cate 2-3 tigari :). Ce pot sa fac ? Multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL si endocrinolog, in vederea identificarii unei cauze.

Brotac.A

acum 11 ani

Multumesc