nod in gat

Durere gat

Postata de impuls cu 11 ani in urma.

buna ziua!acum 5 zile m.am inecat cu castravete,am baut apa si am impresia ca l.am inghitit fortat...dar de atunci am un nod un gat,nu pot sa mananc nmic pt ca ma inec,dati.mi un sfat ca rog1multumesc frumos

Raspunsuri (3)

impuls

acum 11 ani

multumesc,dar nu am facut nici un fel de analize,nu am fost la media deoarece sunt in anglia si este greu sa mergi la un medic,am crezut ca nu este ceva grav..poate m.am iritat sau pate fi altceva?multumesc

impuls

acum 11 ani

multumesc pt raspuns..dar nu am facut nici un fel de analize,nimic..sunt in anglia si aici este greu sa ajungi la medic..nu credeam ca poate fi grav,nu stiu ce sa fac sa.mi treaca!!!

impuls

acum 11 ani

multumesc pt raspuns..dar nu am facut nici un fel de analize,nimic..sunt in anglia si aici este greu sa ajungi la medic..nu credeam ca poate fi grav,nu stiu ce sa fac sa.mi treaca!!!