mirosuri puternice

Durere gat

Postata de vyoletta cu 12 ani in urma.

buna ziua. Dupa ce am lucrat intr_un petshop timp de cateva luni am probleme cu gatul la orice miros puternic, parfum,sprey,miros de gratar, orice miros mai tare mi se inflameaza gatul foarte tare si deseori imi pierd vocea pentru cateva minute.medicul de familie mi_a recomandat augmentin dar am facut alergi la acesta. am fost l orl si acelasi raspuns. va rog sa imi spuneti dumneavoastra. multumesc frumos

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Alergiile în sfera ORL ar putea răspunde la sprayuri nazale precum Avamys, Rhinocort.