miros urat

Durere gat

Postata de deea75 cu 11 ani in urma.

buna seara as dori sa ma lamuriti cu o problema.de ceva timp scuip din gat ceva alb maroniu cu un miros foarte urat.poate fi ceva grav?ce trebuie sa fac?va multumesc frumos

Raspunsuri (4)

adriana nutu

acum 11 ani

AR TREBUI SA MERGI DE URGENTA LA MEDIC SA FACI UN CONTROL IN SPECIAL O RADIOGRAFIE PULMONARA SI O ANALIZA A SPUTEI NU VREAU SA TE SPERII DAR ACESTE ANALIZEE ITI POT DA RASPUNSUL CORECT POATE FI O BANALA INFECTIE DAR POATE FI SI CEVA MAI GRAV DECI NU AMANA VIZITA LA MEDIC MULTA SANATATE

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Incepeti prin a consulta medicul pneumolog. Daca nu se identifica o cauza pulmonara, este bine sa continuati investigatiile la un ORL-ist si gastroenterolog.

CR

acum 9 ani

Ai fost la medic? Ce ti s-a spus? Si eu patesc acelasi lucru de vreo 3 saptamani, marti ma duc la ORL.J

alex

acum 8 ani

ai fost ? ce ai aflat ?