laringita?

Durere gat

Postata de mirela16121787 cu 15 ani in urma.

prin prisma meseriei mele,sunt nevoit sa-mi folosesc f.mult vocea.Imi face placere.Doar ca apar probleme cu vocea mea,cand o fortez.Stiti vreun tratament naturist pentru fortificarea vocii? Am auzit ca e bun propolisul,dar nu stiu ce forma din acest produs pot folosi.Cine are o idee,ii multumesc in avans.

Raspunsuri (5)

Nora5

acum 15 ani

Buna giovanni
Din cate am aflat se pare ca sucul de morcov ar fi bun pentru voce.
Suc de morcov: de la 50 la 500 g pe zi, dimineata si seara. Un pahar de suc in fiecare zi, pe nemancate, ar fi un mijloc bun.Se poate combina si cu lapte

B.3

acum 15 ani

pt dureri de gat am folosit propolis cu vitamina C.se gaseste in farmacii are un pret mic si e fff bun.multa sanatate

Mihaela25153653

acum 15 ani

Va pot oferi citeva produse naturale 100% pe baza de aloe vera forte bune care va pot ajuta. putem vorbi pe mess [email protected] sau la tel. 0745005188. Alegerea o faceti dumneavoastra. Doamne ajuta

mirela16121787

acum 15 ani

va multumesc pentru idei.Am gasit niste tablete de propolis foarte bune,am inceput sa iau,deja simt o ameliorare,eram ragusit.

multumesc sheila,eu consumam oricum morcov in stare solida,o sa incerc de-acum sucul,sa vedem ce efect are.multumesc.

Multumesc, anca.iau propolis,sper sa-mi mai intareasca cumva laringele.

fam.popescu,imi pare rau ca nu pot apela la produsele d-stra,am auzit ca aloia este buna la multe,dar sunt mai departe de casa.oricum,va multumesc.

iuliu lisandru

acum 15 ani

oua de prepelita ,lapte dulce fiert ,si miere de albine ,se freaca ouale cu mierea de albine si se adauga laptele fierbinte ,se bea imediat cate 5 oua de prepelita o lingurita de miere si 0,200 ml lapte pe zi .Face minuni garantat .