Jena in gat.Nod

Durere gat

Postata de DonSergio cu 12 ani in urma.

Buna! De 5 luni am o senzatie de nod in gat din cauza unei raceli netratate,flegma pe care tot vreau sa o scuip dar tot acolo ramane.AM fost la endo si mi s-a spus ca sunt ok si la analize si la echo tiroidian.Am fost si la gastro, si am facut helicobacter pylori, si am iesit in regula si acolo. La ORL mi s-a spus ca am o usoara deviatie de sept, si am si infuindat nasul de aprox.2 luni,de la jena din gat a inceput sa mi se infunde nasul.Ce ar trebui sa fac? ce sfaturi imi dati?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Trebuie efectuată o reevaluare ORL deoarece deviaţia de sept poate produce complicaţii

ovidiu fara

acum 8 ani

Ia pinosol picături pii in nas seara si dimineata picatura