inhalator

Durere gat

Postata de sri cu 10 ani in urma.

Am si eu o intrebare ... aparatul de aerosol sau inhalatorul este bun la bebelusii de 7 luni? si trebuie sa imi recomande dr ce substanta trebuie inhalata??ce efecte are acesta? va multumesc!

Raspunsuri (1)

RALU

acum 10 ani

DA ESTE BUN EU IL FOLOSESC LA COPILUL MEU DE LA 5LUNI IAR MEDICAMENTELE SI DOZELE TREBUIE RECOMANDATE NEAPARAT DE MEDIC.