infectie permanenta in gat

Durere gat

Postata de lex96 cu 12 ani in urma.

ce pot face am in gat ceva care ma deranjaza si nu dispare, elimin din gat in fiecare zi infectie mai rau e ca nu fumez am 15 ani , inainte de asta jucam fotbal , acum aceasta infectie ma impiedica sa mai joc la capacitatea maxima chiar ma face sa disper pt ca nu mai pot sa alerg ! am fost la orl am facut radiografie la plamani,la fosele nazale si totusi ultimul medic mia spus ca nu am nimic si ca o sa-mi treaca ,amigdalidele nu le am scoase ar putea fi de la ele?dar totul a inceput vara trecuta venisem de la teren cand mancam salata de rosii si atunci am simtit ceva in gat ca o intepatura si de atunci ma doare gatul am probleme !daca a mai avut cn ceva de genul acesta poate imi poate spune cum sa facut bn

Raspunsuri (3)

victoras

acum 12 ani

da-mi o adresa de e-mail la 0766-747-284 si poate rezolvam problema.Am sa iti pun niste intrebari.Am patit si eu asa ceva si am sa iti spun ce am facut eu!!!

lex96

acum 12 ani

ms uite aderesa de e-mail uzzy723 si nr te tel 0751121873 ms pt ca ai raspuns :d

Alex

acum 9 ani

Si eu de ieri am aceeasi problema. Te-ai facut bine?