imunitate

Durere gat

Postata de tact cu 9 ani in urma.

Buna ziua
De 3 ani cind vine anotimpul rece daca temperatura scde sub 10-12 grade ma inflamez in git si daca nu ma tratez imdiat cum sunt sensibil si la plamini incepsa tusesc .
Am ajus chiar si internat pentru plamini .
Am luat in fiecare an medicamente pentru imunitate dar tot nu sa schimbat nimic
Nu ma tratez singur mereu merg la medic .
Ce credeti ca trebuie sa fac ?

Raspunsuri (3)

colnago

acum 9 ani

Pentru intarirea imunitatii folositi cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.

tact

acum 9 ani

Buna ziua as dori mai multa detalii

colnago

acum 9 ani

Este un suc natural, se foloseste ca supliment alimentar, ca tratament complementar, fara contraindicatii sau efecte secundare negative. Fetete mele o consuma de peste sapte ani, nu au mai avut probleme cu imunitatea.
Va pot trimite descriei, info, daca doriti,
[email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=MfZunM_ATug