ganglioni inflamati in zona gatului si senzatie de mucoasa in gat

Durere gat

Postata de loreeedana cu 9 ani in urma.

buna ziua..de ceva timp am o senzatie de mucozitate in gat.Am fost la medicul de familie mi s-a spu s ca simt racita mi-a dat antibiotice zinat strepsils si faringo hot drink ..mi=a trecut aproximativ 3 zile si iar a aparut ..si sa mai spun ca ca de 2 zile mia aparut la in zona gantului si 2 gaglioni unul in stanga si celalalt in dreapta...mentionez ca iau in fiecare seara strepsils..nu stiu ce sa mai fac ..

Raspunsuri (1)

loreeedana

acum 9 ani

Tot eu sunt ...ganglionii se simt la deget daca apas nu sunt foarte mari doar ca ma sperie si in partea stanga este si umflata zona gatului de la ureghe la umar imi este frica de cancer sau sinuzita va rog ajutati-ma