dureri ciudate in gat

Durere gat

Postata de lorena34 cu 12 ani in urma.

Buna ziua , ma numesc Lore si de mai bine de un an am dureri ciudate in gat , o durere sub limba mai degraba. Uneori mai simt si o striangere de gat, ca un cerc ce imi incolaceste gatul si ma strange cu putere. Precizez ca nu am inflamatii, bube sau pete in cavitatea bucala. Va multumesc !

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru identificarea cauzei acestor simptome descrise de d-vs recomand un consult ORL

florin

acum 8 ani

fata vrea sa stie ce are si tampitul o trimite la doctor....pai tu cep***aesti???asta este sfat???tampitilor voi doar faceti bani pe accesari rahatilor

Utilizator11587752257

acum 4 ani

Buna , am vazut ca acum ceva timp ati avut ceva dureri in gat mai ciudate, intampin aceiasu priblwma, ati gasit vre o rezolvare? Multumesc