Durere in piept

Durere gat

Postata de MembruMobileApp1496758770 cu 6 ani in urma.

Buna ..de cateva luni simt o durere de spate partea stanga sus la inceput ma intepa s in piept partea stanga am fost la urgente am facut ekg analize sange urina ma ascultat la plamani mia zis c e totu bine mia zis sa iau doar paracetamol pt c aveam s dureri de cap..dupa un timp am inceput s simt o usturime usoara in piept partea stanga s dreapta am fost la raze la plamani s nu mia gasit nimic rau ...mia zis ca sunt bine dar eu inca simt durere in piept ma ustura s dimineata ma trezesc c gatu uscat simt nevoia sa respir adanc altfel trebuie sa tusesc ..o tuse seaca doar cateva secunde s nu am sputa ......sunt ingrijorata nu stiu c poate sa fie ma gandesc intruna s nu am ceva rau...mai este cineva in situatia asta va rog s ma ajutati c un sfat sunt in strainatate si aici doctorii sunt mai nepasatori la orice iti da paracetamol

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/durerea-in-piept_9130

Clau

acum un an

Bună. Azi am citit mesajul ce la ti postat. Pana la urma de la ce va simțeati asa? Am și eu aceleași stări și mi sa spus ca sunt de la atacuri de panica. As vrea sa știu d-sta de la ce le aveați și dacă v au trecut.