durere in gat

Durere gat

Postata de draghycibogdan cu 7 ani in urma.

Buna ziua. Am o durere in gat de fiecare data cand beau sau mananc ceva cat de cat mai rece. Nu pot sa consum o inghetata sau orice altceva ca am dureri in gat si asta se intampla de ani de zile . Am luat tratament imi trece dar daca mananc din nou ceva mai rece o iau de la capat. Ce ma sfatuiti va rog sa fac pentru a scapa de aceste dureri in gat? Va multumesc.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1481148003

acum 7 ani

Consultati un medic. Poate este vorba de candida. Pina atunci va recomand sa luati *** pentru usurarea inflamatiilor si durerilor. Si mie mi se intimpla des asa ceva si ma simt mult mai bine dupa o pastiluta.